Pôžička od ČSOB

Pôžička od ČSOB

Československá obchodná banka patrí medzi najsilnejšie banky na Slovensku, spadá pod materskú spoločnosť KBC z Belgicka, ktorej meno je vo svete veľmi známe. O spoľahlivosti tejto banky svedčí jej 40 ročná tradícia na slovenskom trhu.

Čo sa finančných produktov od ČSOB týka, v ponuke sú 3 rôzme typy pôžičiek. Tie si rozoberieme v tomto článku.

Bezúčelový spotrebiteľský úver

Tento úver je vhodný pre všetky fyzické osoby nad 18 rokov. Výška úveru je až do 25 000 €, splatnosť je individuálna a pohybuje sa medzi 1-5 rokmi. Pôžička je celkom rýchla, v ideálnom prípade ju môžete dostať aj do 24 hodín. Čo sa splátok týka, deň splátky si určujete sami, navyše prvé 3 splátky smiete výhodne odložiť. Hlavnou výhodou pôžičky od ČSOB je veľmi prijateľná výška úrokov.

Čo sa dokladovania týka, pri žiadosti stačí predložiť 2 doklady totožnosti, napríklad občiansky preukaz a pas. Ak máte v ČSOB účet a stabilný príjem, nemusíte predkladať potvrdenia o príjme.

Spotrebiteľský úver na bývanie

Ak sa chystáte kúpiť nejakú nehnuteľnosť, prípadne rekonštruovať Vás terajší príbytok, ČSOB pre Vás ponúka úver na bývanie. Aj tu je pôžička pomerne rýchla, ak by všetko išlo bez komplikácií, peniaze dostanete už do 1-2 dní. Splatnosť je maximálne 10 rokov, maximálna výška úveru bez zabezpečenia je 25 000 €. Úrokové sadzby sú tu tiež veľmi priaznivé, takisto splátky.

Pri žiadosti stačí predložiť 2 preukazy totožnosti, rovnako ako pri bezúčelovom type úveru.

Spotrebiteľský úver na auto

Potrebujete si kúpiť nové auto? Je jedno, či si kupujete nové, alebo ojazdené – ČSOB Vám ho preplatí kľudne aj celé, až do výšky 25 000 €. Splatnosť úveru je pri nových autách 7 rokov, pri kúpe ojazdeného musíte pôžičku splatiť do 5 rokov. Auto je ihneď po kúpe vo Vašom vlastníctve a môžete si ho poistiť priamo na pobočke.

K žiadosti o úver predkladáte rovnaké doklady ako pri bezúčelovom úvere a úvere na bývanie.

Ak Vám ČSOB nevyhovuje resp. nechce Vám požičať, môžete sa skúsiť obrátiť na nebankových poskytovateľov pôžičiek. Jedným z nich je Provident. Stačí vyplniť nasledujúci formulár (je nezáväzný) a čakať kým sa Vám ozvú zamestnanci firmy Provident, ktorí Vás radi poinformujú a pomôžu vybrať vhodnú pôžičku.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.