Pôžička od OTP banky

Pôžička od OTP banky

OTP banka ponúka rôzne druhy úverov. Najčastejšie sú to úvery na bývanie, v jej ponuke nájdeme ale aj rýchle spotrebné úvery na čokoľvek a povolené prečerpanie zostatku na účte (výška sumy na účte môže ísť „do mínusu“, ale len do stanoveného limitu).

Úvery na bývanie od OTP banky

OTP Banka ponúka 5 rôznych úverov na bývanie. Patrí sem tzv. OTPHypoúver, easyOTP úver, americká hypotéka, hypotekárny úver a konsolidačný úver.

Všetky tieto úvery sú charakteristické veľmi rýchlym spracovaním – často už do 24 až 48 hodín. Výška úverov je neobmedzená až do 90% z hodnoty nehnuteľnosti. Veľkou výhodou je to, že vo väčšine prípadov nemusíte dokladovať akékoľvek potvrdenia o príjme (a to nemusíte byť ani klientom banky).

Aj v OTP banke sa dá využiť štátna prémia na hypotekárny úver pre mladých.

Spotrebné úvery na čokoľvek od OTP banky

Najpoužívanejším úverom tohto druhu je takzvaný rýchly spotrebný úver. Aj tu sa dočkáte schválenia úveru poriadne rýchlo. Peniaze dostanete na čokoľvek a to aj bez ručiteľa. Nemusíte dokladovať príjem, úver dostanete až do výšky 15 000 €.

Povolené prečerpanie od OTP banky

Limit povoleného prečerpania zostatku na účte je stanovený na základe výšky príjmov a vkladov na účet – maximálne však 3500 €. Financie máte na účte prístupné kedykoľvek.

Pokiaľ Vám ponuka banky OTP nevyhovuje, môžete si požičať od nebankových poskytovateľov pôžičiek – napríklad Provident. Stačí vyplniť túto žiadosť a odoslať ju. Je nezáväzná a do niekoľkých hodín Vás budú kontaktovať obchodní zástupcovia Providentu.

Mohlo by vás zaujímať:

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Pôžička od OTP banky

  1. PAVOL

    potrebujem surne pozicat od vas peniazky na domacnost prosim ozvi te sa mi na kontakt ktori mate hore v policku vopúred dakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.