Pôžička od SLSP

Pôžička od SLSP

Slovenská Sporiteľňa, ktorej tradícia na Slovensku siaha až do 19. storočia, je momentálne najväčšou bankou na Slovensku. V jej portfoliu nájdeme rôzne typy úverov, ktoré si popíšeme v tomto článku.

Pre študentov je vhodná študentská pôžička od SLSP, čo je finančný produkt Slovenskej Sporiteľne pre mladých.

Úver na bývanie od SLSP

SLSP ponúka rôzne typy úverov na bývanie – klasický úver na bývanie, úver na bývanie na vyplatenie pôžičky z inej banky, hypotekárny úver pre mladých.

Tento úver je určený na financovanie všetkých nákladov spojeným s bývaním – či už ide o zaobstaranie nehnuteľností alebo zariadenie. Ponuka platí pre všetky fyzické osoby vo veku od 18 do 65 rokov. Výška úveru je od 7 000 € a nemá žiadny strop, všetko záleží na Vašej dohode s bankou. Banka Vám zaplatí až 70% hodnoty nehnuteľnosti, ktoré môžete čerpať už počas výstavby. Ak výška úveru presiahne spomínaných 70% hodnoty nehnuteľnosti, klient musí banke zdokladovať účel úveru.

Spotrebné úvery na čokoľvek od SLSP

Pri tomto type nemusíte dokladovať využitie finančných prostriedkov, úver je naozaj „na čokoľvek“. Hlavnou výhodou úveru je fakt, že SLSP garantuje nezvýšenie úrokovej sadzby počas celej doby splatnosti pôžičky, ktorý sa pohybuje okolo 1 až 10 rokov.

Pre študentov ponúka SLSP špeciálny zvýhodnený úver tohto typu – spotrebný úver na čokoľvek pre vysokoškolákov.

Povolené prečerpanie od SLSP

Medzi typy pôžičiek od SLSP sa dá zaradiť aj tzv. „povolené prečerpanie“.

Ide o špeciálny produkt, ktorý je poskytovaný priamo k Vášmu osbnému účtu v sporiteľni. Umožňuje Vám prečerpať minimálny zostatok na Vašom účte, tzn. ísť do mínusu. Úroky samozrejme platíte iba z čerpanej sumy, úver splácate priebežne vkladom finančných prostriedkov na Váš účet.

Ak Vám SLSP peniaze nepožičia, resp. nevyhovujú Vám ich finančné produkty, môžete skúsiť nebankovú pôžičku od Providentu. Stačí vyplniť nasledovný formulár. Slúži len pre zamestnancov Providentu, ktorí Vás následne budú kontaktovať a radi Vám pomôžu vybrať ideálnu pôžičku ušitú na mieru pre Vás.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.