Pôžička od UniCredit

Pôžička od UniCredit

UniCredit Bank vznikla len pred niekoľkými rokmi fúziou dvoch menších bánk. Pomerne krátke pôsobenie na slovenskom trhu však vôbec nie je podstatné. Táto banka totiž poskytuje veľmi výhodné pôžičky podnikateľom ale aj bežných občanom. V naozaj širokej ponuke banky nájdeme aj spotrebiteľské, či hypotekárne úvery.

Určite nesmie chýbať i pôžička pre mladých ľudí, ktorá je určená pre študentov vo veku od 18 do 30 rokov. Študent, ktorý žiada o udelenie pôžičky vôbec nemusí mať žiadne príjmy a taktiež si môže dobu splácania stanoviť na dlhých desať rokov. Pokiaľ nemôže svoje mesačné splátky, splácať počas štúdia, môže sa dohodnúť na ich platení až po ukončení školy – teda keď si nájde zamestnanie. Študent môže čerpať pôžičku až do výšky 5 tisíc eur, čo je už celkom pekná suma. Na udelenie pôžičky však študent potrebuje záručné vyhlásenie tretej osoby. Po schválení žiadosti o pôžičku, sú peniaze okamžite študentovi vyplatené na jeho bankový účet.

UniCredit Bank ďalej ponúka aj bezúčelový úver. Už z názvu nám vyplýva, že ho zákazník môže použiť na akýkoľvek účel. Tento úver je koncipovaný, čiže peniaze môže získať takmer každý. Veľkou výhodou tohto úveru je, že sa dá vybaviť pomerne dosť rýchlo a s najväčšou diskrétnosťou. Maximálna suma, ktorú môže žiadateľ dostať, je 25 000 eur.

UniCredit Bank prišla na slovenský trh aj s úplnou novinkou. Poskytuje totiž spotrebný úver na financovanie kurzu pre letušky. Jeho hlavnou úlohou je pomôcť záujemcom o prefinancovanie kurzu pre letušky. Výška tejto pôžičky sa môže vyšplhať až do výšky 80% ceny celého kurzu.

Pokiaľ Vám banky peniaze požičať nechcú, skúste spoločnosť Provident z nebankového sektora – postačí vyplniť túto nezáväznú žiadosť a čakať, kým sa s Vami skontaktuje zamestnanec spoločnosti Provident, ktorý Vám pomôže vybrať pre Vás najvhodnejší typ pôžičky.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.