Pôžička od Volksbank

Pôžička od Volksbank

Volksbank je ďalšia, dá sa povedať „európska“ banka, ktorá má naozaj čo ponúknuť svojim zákazníkom. Či už si chcete založiť len obyčajný účet a využívať internet-banking, požičať na výmenu okien, či rekonštrukciu strechy, pôžička od banky Volksbank môže byť pre Vás tá pravá. V portfoliu banky nájdete široký sortiment finančných produktov, napríklad poistenie.

Najvýhodnejšou pôžičkou od Volksbank je pôžička Aktiv. Uchádzači o pôžičku môžu po schválení svojej žiadosti čerpať peniaze na všetko čo pomyslia. Sú to pôžičky bez potvrdenia príjmu. Požičať si môžete už aj 500, maximálne však 8500 eur. Výšku Vašej mesačnej splátky si môžete určiť Vy sami. Dokonca môžete splácať len 10 eur mesačne! Doba splatnosti pôžičky sa môže líšiť vzhľadom na výšku požičaných peňazí, od 1 do 8 rokov. Pôžičku Aktiv si môžete vybaviť na ktorejkoľvek pobočke Volksbank a bez ručiteľa. Stačí predložiť dva doklady vašej totožnosti (občiansky preukaz napr. s rodným listom) a doklady, ktoré poukazujú na výšku vášho príjmu.

Medzi výhodne ponuky určite patrí aj spotrebný úver Variant. Tu si môže zákazník vybrať medzi jeho dvoma variantmi – účelový úver a bezúčelový úver. Žiadateľ o úver Variant musí mať minimálne 18 až 65 rokov a dostatočne vysoký príjem na splácanie. Taktiež potrebuje ručiteľa, poprípade musí ručiť svojou tuzemskou nehnuteľnosťou (rodinný dom, byt). Človek, ktorý si chce požičať peniaze, nemusí byť vôbec klientom banky. Banka poskytuje peniaze od sumy 3320 eur.

Ak nespĺňate kritéria a banka Vám peniaze požičať nechce, môžete sa obrátiť na Provident. Vybavenie pôžičky je veľmi rýchle a jednoduché, prvým krokom je vyplnenie nasledujúcej žiadosti. Žiadosť je nezáväzná, slúži iba na to, aby Vás skontaktovali ľudia z Providentu a pomohli Vám vybrať tú správnu pôžičku.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.