Pôžička od VÚB

Pôžička od VÚB

VÚB banka taktiež ponúka zákazníkom mnoho služieb a produktov. Delí ich do dvoch hlavných skupín a to na flexihypotéky a flexipôžičky. Flexihypotéky sú určené hlavne na financovanie výstavbu, či kúpu nového bývania. Flexipôžičky zase na kúpu auta, zaplatenie študentských výdavkov alebo na iné potreby žiadateľa.

Medzi pôžičkami od VÚB banky je najvýhodnejšia tzv. pôžička na čokoľvek. Je to bezúčelová pôžička, ktorá sa môže použiť na akýkoľvek účel bez dokladovania použitia prostriedkov. Peniaze teda môžete použiť na zaplatenie dovolenky, novej domácej elektroniky, alebo aj iných vecí, po ktorých už dlho túžite. Z týchto peňazí dokonca môžete zaplatiť aj iné spotrebiteľské úvery i kreditné karty. Pri žiadosti o pôžičku na čokoľvek predložíte pracovníkom VÚB banky len minimum dokladov. Po schválení žiadosti, obdržíte peniaze na Váš účet už do 24 hodín! Pôžičku potom splácate pravidelne – každý mesiac, v rovnakej výške počas celej doby splácania.

VÚB banka dokonca ponúka k pôžičke aj výhodné poistenie úveru. V prípade, že nebudete schopný splácať banke peniaze, poisťovňa prevezme splácanie za Vás! O pôžičku na čokoľvek, môžete požiadať v ktorejkoľvek pobočke.

VÚB banka ďalej ponúka flexihypotéku, ktorá je na rozdiel od pôžičky na čokoľvek účelová. Je určená hlavne klientom, ktorý si chcú postaviť, či zrekonštruovať svoj dom, byt alebo dokonca aj rekreačnú chatu. Využitie peňazí musíte banke dokladovať, no len minimálnym množstvom dokladov. Banka spracuje požiadavku na hypotéku v priebehu dvoch dní a dokonca bezplatne vystaví hypotekárny certifikát. Parametre splátok si určíte vy a to bez ďalších zbytočných poplatkov.

Kritériá bánk na poskytnutie pôžičky sú čoraz prísnejšie. Čo robiť, ak ich nedokážete splniť? Skúste sa obrátiť na Provident, ktorý Vám požičia bez dokladovania, na druhej strane je tu ale mierne vyšší úrok. Stačí vyplniť tento nezáväzný formulár a peniaze môžete mať už do 48 hodín.

Mohlo by vás zaujímať:

Skúsenosti a názory:
2 názory na “Pôžička od VÚB

  1. Dezider Flitar

    dobry,zijem v zahranici a zhanam hypo uver,mohly by ste mi dat niejake informacie co potrebujem k anym podmienkam…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.