Pôžička od Wüstenrot

Pôžička od Wüstenrot

Stavebná sporiteľňa Wüstenrot k nám prišla v roku 1993 z Nemecka. Práve tam, v Čechách a najnovšie aj u nás patrí k úplnej špičke, čo sa týka stavebného sporenia. Dnes má na svojom konte už mnoho zákazníkov, ktorým pomohla pomocou stavebného sporenia, či financovaním bývania. Wüstenrot Vám dokonca vytvorí i finančné rezervy, alebo pomôže ušetriť peniaze na vaše ďalšie potreby.

Ako najlepší produkt spoločnosti Wüstenrot sa javí takzvaný preklenovací úver. Ten Vám pomôže prejsť obdobie Vašich finančných ťažkostí. Tieto úvery sú určené zákazníkom na preklenutie doby do pridelenia cieľovej sumy a získania nároku na úver zo stavebného sporenia. Úvery taktiež súvisia s riešením financovania bývania. Takže preklenovacie úvery možno použiť i na kúpu bytu, pozemku, výstavbu domu, či k úhrade iných výdavkov a záväzkov spojených s uvedenými príkladmi.

Určite Vás poteší aj fakt, že spoločnosť Wüstenrot ponúka na preklenovací úver aj pevný úrok. Ten sa pohybuje okolo 2,5% ročne a jeho výška sa nezvyšuje vôbec počas celej doby splácania. Úver od Wüstenrot, preto právom patrí k najvýhodnejším úverom na trhu.

Spoločnosť Wüstenrot ponúka klientom aj výhodný stavebný úver, ktorý Vám umožní zrealizovať všetky vaše sny o novom bývaní. Hlavnou výhodou pri tomto stavebnom úvere, je rýchlosť jeho získania. Klient si ho môže „užívať“ už po splnení všetkých požiadaviek. Bez preverenia Vášho príjmu poskytuje Wüstenrot úver do výšky 23 000€, bez zaručenia až do výšky 13 500€. V prípade záujmu o pôžičku presahujúcu sumu 23-tisíc eur, musíte ručiť nehnuteľným majetkom.

V prípade že nespĺňate prísne kritériá na pôžičku od banky, je tu možnosť požičať si od nebankovky. Provident Vám požičia rýchlo a jednoducho, na druhej strane má ale pochopiteľne vyššie úroky. Vyplňte tento formulár a čakajte kým sa Vám Provident ozve – jeho zamestnanci Vám pomôžu vybrať správne.

Mohlo by vás zaujímať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Pridajte komentár do diskusie a podelte sa o svoje skúsenosti.